2012-09-15 20:16:25

Przełęcz załatwiła Kolbuszowiankę w 3 minuty

Piłkarze Przełęczy Dukla pokonali Kolbuszowiankę 3-2 w meczu 8. kolejki IV ligi. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie.

Kiedy po niespełna 30 minutach gry Kolbuszowianka wygrywała w Dukli 2-0 (dwie bramki Roberta Szalonego) nic nie wskazywało na to, że mogą ten mecz przegrać.

Gracze Przełęczy Dukla jednak wzięli się ostro za odrabianie strat i w przeciągu zaledwie trzech minut strzelili trzy gole.

Pomiędzy 35. a 38. minutą meczu na listę strzelców wpisywali się Artur Pernal (dwukrotnie) i Łukasz Śliwiński (z rzutu karnego).

PRZEŁĘCZ DUKLA - KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA 3-2 (3-2)
Bramki: Pernal 2 (35, 38), Śliwiński (36-karny) - Szalony 2 (7, 28)

Przełęcz: Nowak - Rędowicz, Makoś, Kmiecik, Pietruszka - K. Gonet, Porcek, Śliwiński, Munia, Koncewicz - Pernal

Kolbuszowianka: Kozioł - Skowron, M. Serafin, Dec (78. Konefał), Fryc (57. P. Kozak) - Pastuła, Juras (46. Koń), S. Serafin, Ciuła - Szalony, Pisarczyk (72. Czyżewski)

Sędziował: Krzysztof Lipczyński z Dębicy. Żółte kartki: Rędowicz, Pernal. Widzów: 180

źródło: własne / przeleczdukla1947.futbolowo.pl