2012-09-15 18:55:30

Stal Sanok przegrała ze Stalą Mielec i już nie jest liderem

Stal Sanok przegrała przed własną publicznością ze Stalą Mielec 0-2 i straciła pozycję lidera.

Podopieczni Ryszarda Federkiewicz stracili pierwsze punkty na własnym boisku. Po ośmiu meczach bez porażki ulegli Stali Mielec 0-2.

Pierwszego gola dla ekipy Włodziemierza Gąsiora strzelił Michał Pruchnik w 18. minucie meczu. Chwilę później na 2-0 podwyższył Kamil Rudlj wykorzystując rzut karny.

Goście wywieźli z Sanoka komplet punktów i czyste konto bramkowe pomimo tego, że kończyli ten mecz w dziesiątkę - w 68. minucie czerwoną kartką ukarany został Mariusz Korzępa.

Dzięki wygranej Stal Mielec awansowała na pozycję wicelidera wyprzedzając Stal Sanok, która ostatecznie spadła na trzecią pozycję. Liderem jest Tomasovia Tomaszów Lubelski.

STAL SANOK - STAL MIELEC 0-2 (0-2)
Bramki: Pruchnik (18), Radulj (27)

Stal Sanok: Krzanowski - Kokoć, Łuczka, Węgrzyn, Temniuk - Tabisz (46. Kruszyński), Adamiak (83. Pluskwik), Kuzicki (46. Lorenc), Sieradzki, Niemczyk - Szałamaj (83. Poliniewicz)

Stal Mielec: Daniel - Kardyś, Rogala, Kościelny, Podstolak, Romanek (79. Kołodziej), Korzępa, Żubrowski, Radulj (79. Ryguła), Domański, Pruchnik (72. Kiciński)

Sędziował: Michał Ziemba z Rzeszowa. Żółte kartki: Adamiak, Łuczka - Pruchnik, Radulj, Korzępa. Czerwona kartka: Korzępa (68, za drugą żółtą). Widzów: 800

źródło: własne / stal1946sanok.futbolowo.pl