2012-09-08 20:01:33

Stal Mielec ograła Chełmiankę

Stal Mielec wygrała 2-0 z Chełmianką Chełm w meczu 7. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Piłkarze Stali Mielec umocnili się na trzecim miejscu w tabeli odnosząc kolejne ligowe zwycięstwo.

Podopieczni Włodzimierza Gąsiora pokonali Chełmiankę Chełm 2-0.

Pierwszy gol padł dopiero po przerwie. W 51. minucie Szymon Kardyś dośrodkował do Michała Pruchnika, a ten strzałem głową pokonał bramkarza Chełmianki.

Wynik spotkania ustalił wprowadzony w drugiej połowie Maciej Kiciński. Piłka po jego uderzeniu odbiła się jeszcze od jednego z obrońców gości i wpadła do siatki.

STAL MIELEC - CHEŁMIANKA CHEŁM 2-0 (0-0)
Bramki: Pruchnik (51), Kiciński (82)

Stal: Daniel - Kardyś, Rogala, Kościelny, Podstolak (71. Kiciński) - Raduj (86. Marczenia), Skiba (7. Domański), Żubrowski, Korzępa, Romanek (46. Ryguła) - Pruchnik

Chełmianka: Szokaluk - Siatka (64. Lewkowicz), Tywoniuk, Borys, Batata - Wasiluk (64. Fornal), Pogorzelec, Wesołowski, Wójcik - Gregorowicz (18. Wieczorek), Górniak (73. Bala)

Sędziował: Paweł Charchut z Rzeszowa. Żółte kartki: Radulj - Siatka

źródło: własne