2012-09-08 19:36:52

Unia Nowa Sarzyna zatrzymała lidera

Piłkarze Unii Nowa Sarzyna urwali punkt liderowi III ligi lubelsko-podkapackiej Stali Sanok. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Olekandr Szałamaj nie strzelił tym razem gola dla Stali Sanok, a gracze Ryszarda Federkiewicza nie odnieśli kolejnego zwycięstwa. Po sześciu wygranych z rzędu zremisowali w Nowej Sarzynie z tamtejszą Unią 1-1.

Gospodarze wyszli na prowadzenie po golu Kamila Oślizło w ostatniej minucie pierwszej połowy.

Wyrównał na 20 minut przed końcem spotkania Damian Niemczyk.

Obydwie drużyny kończyły ten pojedynek w dziesiątkę - w końcówce czerwone kartki zobaczyli Łukasz Tabisz (Stal) i Paweł Wtorek (Unia).

UNIA NOWA SARZYNA - STAL SANOK 1-1 (1-0)
Bramki: Oślizło (45) - Niemczyk (70)

Unia: Wierzgacz - Skała, Sierżęga, Bartnik, Oślizło - Bieńkowski (79. Telka), Lebioda, Bigas, Bednarz (75. Mistrzyk) - Wtorek, Juda

Stal: Krzanowski - Kokoć, Węgrzyn, Łuczka, Pluskwik (59. Sobolak) - Adamiak (70. Faka), Kuzicki (64. Tabisz) - Niemczyk, Sieradzki, Tymniuk - Szałamaj (84. Poliniewicz)

Sędziował: Piotr Kasperski z Lublina. Żółte kartki: Wtorek - Tabisz. Czerwone kartki: Wtorek (90, druga żółta) - Tabisz (89, druga żółta). Widzów: 500

źródło: własne / unia.nowasarzyna.eu