2012-09-02 20:39:01

Podział punktów w meczu Przełęczy z Mokrzyszowem

W meczu dwóch beniaminków Przełęcz Dukla zremisowała z OKS-em Mokrzyszów Tarnobrzeg 1-1.

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, natomiast w po przerwie bramkę dla Przełęczy strzelił Łukasz Śliwiński.

Kiedy wydawało się, że trzy punkty pozostaną w Dukli stan meczu wyrównał Przemysław Saja.

PRZEŁĘCZ DUKLA - OKS MOKRZYSZÓW TARNOBRZEG 1-1 (0-0)
Bramki:
Śliwiński (62) - Saja (90)

Przełęcz: Nowak - Rędowicz, Szopiak, Kmiecik, Pietruszka - Waliszko (70. Moroń), Śliwiński, Munia, Koncewicz, Porcek (46. Soliński) - Pernal (83. Mormol)

OKS: Lasota - Guściora, Uznański, Paruch, Fietko (67. Krzemiński) - Prarat (80 Saja), Kulczycki, Rzepiela (89. Sołtykiewicz), Wojnar - Haliniak, Malicki.

Sędziował: Sławomir Chmiel z Rzeszowa. Żółte kartki: Szopiak - Wojnar, Guściora. Czerwona kartka: Szopiak (86, druga żółta). Widzów: 350

źródło: własne / przeleczdukla1947.futbolowo.pl