2012-09-02 18:01:07

Kolbuszowianka ograła lidera w Sieniawie

Piłkarze Kolbuszowianki Kolbuszowa sprawili sporą niespodziankę w Sieniawie zwyciężając na boisku lidera 2-0.

Rewelacyjny Sokół Sieniawa jeszcze przed pojedynkiem z Kolbuszowianką był liderem rozgrywek IV ligi.

Goście jednak sporawili w Sieniawie sporą niespodziankę i zwyciężyli 2-0.

Pierwszego gola dla Kolbuszowianki zdobył w 18. minucie meczu Oskar Fryc. Wynik ustalił Robert Szalony trafiając do siatki w czwartej minucie doliczonego czasu gry.

SOKÓŁ SIENIAWA - KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA 0-2 (0-1)
Bramki: Fryc (18), Szalony (90+4)

Sokół: Kukulski - Wrona (79. Tołpa), S. Padiasek, Halejcio, M. Padiasek - Wróbel, Bursztyka, Blicharz, Szewc - Wilusz (64. Misiąg), Adamczyk (74. Hass)

Kolbuszowianka: Kozioł - Lorenc, M. Serafin, Pastuła (59. Pik), Juras (46. P. Kozak) - Ciuła, Fryc, S. Serafin (82. Czyżewski), Gorzelany (70. Skowron) - Szalony, Korab

Sędziował: Jakub Tomoń z Rzeszowa. Żółte kartki: Halejcio, Blicharz, Wrona – Korab, Ciuła. Widzów: 600

źródło: własne / Nowiny