2012-09-01 19:17:22

Stal Sanok rozgromiła Podlasie

Piłkarze Stali Sanok rozgromili Podlasie Białą Podlaskę w kolejnym meczu ligowym. Na zespół zwyciężył aż 6-1.

Po sześciu kolejkach rozgrywek III ligi lubelsko-podkarpackiej piłkarze Stali Sanok są mają komplet zwycięstw i są liderem.

Takiego scenariusza nie rozważali chyba nawet najwięksi optymiści, bo jeszcze chwię przed startem sezonu sanoczanie mieli ogromne problemy i mogli nawet nie przystąpić do rozgrywek.

Znakomite spotkanie rozegrał po raz kolejny Ukrainiec Oleksandr Szałamaj, który strzelił trzy gole i skompletował klasycznego hat-tricka.

Po przerwie do siatki trafili jeszcze Piotr Łuczka (dwukrotnie z rzutów karnych) i Damian Niemczyk.

Honorowego gola dla Podlasia Biała Podlaska (na 1-6) zdobył Tomasz Gawroński.

Goście kończyly ten mecz w dziesiątkę - w 68. minucie drugą żółą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, zobaczył Przemysław Skrodziuk.

STAL SANOK - PODLASIE BIAŁA PODLASKA 6-1 (3-0)
Bramki: Szałamaj 3 (3, 35, 42), Łuczka 2 (50-karny, 79-karny), Niemczyk (58) - Gawroński (84-karny)

Stal: Krzanowski - Kokoć, Łuczka, Węgrzyn (64. Pluskwik), Temniuk - Ząbkiewicz (75. Faka), Sieradzki (63. Poliniewicz), Kuzicki, Adamiak (54. Tabisz), Niemczyk - Szałamaj

Podlasie: Baczewski - Mirończuk, Komar, Szymański, Litwiniuk, Jesionek, Iwańczuk (46. Haponik), Paczkowski, Sawtyruk (46. Gromysz), Gawroński, Skrodziuk

Sędziował: Witold Kwaśny z Sędziszowa Małopolskiego. Żółte kartki: Adamiak, Sieradzki, Kokoć - Skrodziuk, Komar. Czerwona kartka: Skrodziuk (68, za drugą żółtą). Widzów: 600

źródło: stal1946sanok.futbolowo.pl