2012-08-29 19:35:27

Pewna wygrana Unii z ligowym outsiderem

Unia Nowa Sarzyna wygrała 3-0 z ostatnią w trzecioligowej tabeli Stalą Kraśnik.

Gospodarze od pierwszych minut mieli sporą przewagę, ale długo nie potrafili trafić do siatki.

Pierwszy gol dla Unii Nowa Sarzyna padł dopiero w 54. minucie po uderzenie Krystiana Lebiody. Zaledwie dwie minuty później było już 2-0, a na listę strzelców wpisał się Stanisław Bednarz.

Wynik spotkania na 3-0 dla ekipy z Podkarpacia ustalił ponownie Lebioda.

Gracze Pawła Wtorka mogli ten mecz wygrać dużo wyżej, ale byli bardzo nieskuteczni.

UNIA NOWA SARZYNA - STAL KRAŚNIK 3-0 (0-0)
Bramki: Lebioda 2 (54, 68), Bednarz (56)

Unia: Wierzgacz - Skała, Bartnik, Pydych (79. Bajda), Oślizło - Wtorek (77. Sierżęga), Lebioda, Bigas, Bieńkowski (85. Bielak) - Juda (78. Telka), Bednarz.

Stal: Radzewicz - Leziak, Goździuk, Hirka, Staszczak - Wojtaszek (60. Kalisz), Paczkowski (90. Kowalski), Mietlicki, Tchórz (90. Kramek), Wereski (46. Pachuta) - Rusiecki.

Sędziował: Mariusz Antosz z Tarnobrzega. Żółte kartki: Bigas - Staszczak, Wojtaszek, Radzewicz, Kalisz. Widzów: 200.

źródło: własne / unia.nowasarzyna.eu