2012-08-26 18:17:02

Unia Nowa Sarzyna przegrała w Tomaszowie

Nie powiodła się wyprawa piłkarzy z Nowej Sarzyny do Tomaszowa Lubelskiego, gdzie Unia przegrała z Tomasovią 1-2.

Unici rozpoczęli mecz od bramki Stanisława Bednarza tuż po pierwszym gwizdku sędziego.

Zaskoczeni gospodarze nie dawali jednak za wygraną i zdołali odrobić straty jeszcze przed przerwą. Rzut karny na bramkę zamienił Pawel Zatorski.

Po przerwie Tomasovia nie zwalniała tempa i tak na kilka minut przed końcem Waldemar Kozyra pokonał golkipera gości.

TOMASOVIA TOMASZÓW LUBLESKI - UNIA NOWA SARZYNA 2-1 (1-1)
Bramki:
Bednarz (1) - Zatorski (18-karny), Kozyra (82)

Tomasovia:  Bartoszyk - Joniec, Zatorski, Skiba, Bojarczuk - Paskiw, Słotwiński, Głaz (57. Choba), Żurawski (87. Mazurkiewicz) - Kozyra (89. P. Nowosad), Wawryca (46. Raczkiewicz)

Unia: Zastawny - Pydych, Bartnik, Lebioda, Oślizło - Bieńkowski, Bigas, Wtorek, Sierżęga - Telka, Bednarz

Sędziował: Łukasz Strzępek z Rzeszowa. Żółte kartki: Paskiw, Choba - Bigas, Pydych, Wtorek. Widzów: 500

Zobacz: III liga lubelsko-podkarpacka 2012/2013 (runda jesienna) - tabela, statystyki, strzelcy

źródło: własne / tomasovia.tomaszow.info / unia.nowasarzyna.eu