2012-08-25 20:06:04

Derby Podkarpacia dla Stali Rzeszów

Piłkarze Stali Rzeszów wygrali w Stalowej Woli z tamtejszą Stalą 2-1 w Derbach Podkarpacia.

W meczu 4. kolejki II ligi wschodniej Stal Stalowa Wola przegrała na własnym boisku ze Stalą Rzeszów.

Gospodarze wyszli na prowadzenie po golu Michała Kachniarza, który trafił do siatki głową w 17. minucie meczu. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po przerwie obudzili się podopiecznie Ryszarda Kuźmy i w ciągu zaledwie 120 sekund odmienili losy pojedynku.

Najpierw na listę strzelców wpisał się Daniel Koczon, a chwilę później gola na 2-1 zdobył Serb Andreja Prokić.

STAL STALOWA WOLA - STAL RZESZÓW 1-2 (1-0)
Bramki: Kachniarz (17) - Koczon (52), Prokić (54)

Stal Stalowa Wola: Zieliński - Demusiak (33. Getinger), Czarny, Żmuda, Sikorski, Turczyn, Kachniarz (64. Horajecki), Łanucha, Dąbek, Cebula, Fabianowski

Stal Rzeszów: Wietecha - Przybyszewski, Duda, Nakrosius, Solecki (46. Florian), Baran (80. Jędryas), Krzysztoń, Lisańczuk, Stachyra, Koczon (72. Persona), Prokić

Sędziował: Daniel Kruczyński z Żywca. Żółte kartki: Czarny, Żmuda, Dąbek - Florian, Prokić. Widzów: 800

źródło: własne / pilka.stal.rzeszow.pl