2012-08-20 14:01:00

Sokół Sieniawa triumfował w Dukli

W starciu dwóch beniaminków lepszy Sokół. Gracze z Sieniawy pokonali na wyjeździe Przełęcz Dukla 3-1.

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie po golu Łukasz Porcka. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0.

Po przerwie trafiali już jednak tylko goście. Gole dla Sokoła Sieniawa zdobyli Łukasz Bursztyka (dwa) oraz Piotr Misiąg.

Dla Przełęczy Dukla była to pierwsza w tym sezonie porażka - poprzednie dwa spotkania gracze Sławomira Walczaka wygrali i przed spotkaniem z Sieniawą byli liderem IV ligi.

PRZEŁĘCZ DUKLA - SOKÓŁ SIENIAWA 1-3 (1-0)
Bramki: Porcek (16) - Bursztyka 2 (58, 61), Misiąg (70)

Przełęcz: Nowak - Rędowicz, Makoś, Kmiecik, Szopiak - Waliszko (80. Moroń), Śliwiński, Soliński (64. Kozak), Koncewicz, Porcek (68. Pietruszka) - Pernal (46. Frączek)

Sokół: Kukulski - Wrona, S. Padiasek, Halejcio, M. Padiasek - Wróbel (85. Karwacki), Bursztyka (70. Misiąg), Blicharz, Olinych, Szewc (70. Tołpa) - Adamczyk (88. Stefan)

źródło: przeleczdukla1947.futbolowo.pl / sokolsieniawa.futbolowo.pl