2012-08-20 13:09:19

Unia Nowa Sarzyna obudziła się po przerwie

Gracze trzecioligowej Unii Nowa Sarzyna wygrali 2-1 z Orlętami Radzyń Podlaski w meczu III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Pierwsza połowa należała do gości, którzy wyszli na prowadzenie po golu Marka Piotrowicza. Wynik ten utrzymywał się do przerwy.

Piłkarze Unii Nowa Sarzyna obudzili się w drugiej odsłonie.

Najpierw wyrównującego gola strzelił Krystian Lebioda, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył 19-letni Dawid Bieńkowski.

UNIA NOWA SARZYNA - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 2-1 (0-1)
Bramki: Lebioda (55), Bieńkowski (68) - Piotrowicz (16)

Unia: Zastawny - Skała, Lebioda, Pydych, Oślizło - Bigas, Sierżęga, Bednarz (87. Telka), Wtorek (90. Siuzdak) - Juda (46. Bartnik), Bieńkowski (80. Błajda)

Orlęta: Stężała - Wróblewski (69. Leszkiewicz), Zarzecki, Nowik, Kazubski - Borysiuk Grajek (79. Ptaszyński), Piotrowicz, Król (59. Zmorzyński) - Pliszka (71. Puła), Hołoweńko

Sędziował: Witold Kwaśny z Sędziszowa Małopolskiego. Żółte kartki: Skała - Grajek, Borysiuk, Piotrowicz. Widzów: 400

źródło: własne / unia.nowasarzyna.eu