2012-08-19 16:08:48

Osiem bramek w Nowotańcu. JKS nie zdołał wygrać

Gol strzelony w doliczonym czasie gry dał punkt piłkarzom Cosmosu Nowotaniec w starciu z JKS-em Jarosław.

Aż osiem bramek oglądali kibice, którzy zdecydowali się wybrać na pojedynek 3. kolejki IV ligi pomiędzy Cosmosem Nowotaniec a JKS-em Jarosław.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 6. minucie po golu Piotra Spalińskiego.

Podopieczni Pawła Załogi szybko jednak odpowiedzieli dwiem bramkami - najpierw trafił Maciej Sobczak, a kilka minut później Bartłomiej Raba. Jeszcze przed przerwą kolejny raz trafił Spaliński i było 2-2.

W drugiej połowiegoście wychodzili na prowadzenie jeszcze dwukrotnie (Raba i Sebastian Pawlak), ale ostatecznie pojedynek zakończyłs się remisem.

Gola na wagę punktu zdobył w trzeciej minucie doliczonego czasu gry Dariusz Jęczkowski.

COSMOS NOWOTANIEC - JKS JAROSŁAW 4-4 (2-2)
Bramki: Spaliński 2 (6, 19), Laskowski (75), Jęczkowski (90+3) - Raba 2 (14, 51), Sobczak (10), Pawlak (83)

Cosmos: Albrycht - Majka (85. Dąbrowiak), Jęczkowski, Badowicz, Śmietana - Szałajko (57. Laskowski), Sz. Pluskwik, Gołda (69. D. Pluskwik), Kłodowski - Podgórski, Spaliński

JKS: Kaczmarek - Wilk, Saramak, Załoga, Puńko (78. Kot) - Raba (89. Kania), Sobczak (69. Gliniak), Bańka, Soczek - Jurczak, Pawlak

Sędziował: Krzysztof Lipczyński z Dębicy. Żółte kartki: Spaliński - Bańka, Puńko. Widzów: 400

źródło: własne

Znowu stres i presja. Na piechotę wracać z Nowotańca patałachy.

czaki 75 2012-08-19 18:37:19

norma

Cosmos 2012-08-19 20:50:40

To był mecz dla ludzi o mocnych nerwach. Bramki Jeczkowskiego( kopara opada) i druga Spalinskiego chciałoby się obejrzeć w powtórce

.... 2012-08-19 21:22:32

pseudo-kibicu : jeśli nie widziałeś meczu to się może nie odzywaj czy mają wracać na nogach czy nie.

tutek 2012-08-19 21:44:30

Do gościa o nicku Cosmos: Jak byś mógł to przedstaw w skrócie jak wygladał mecz czy obrona/bramkarz JKSu zawiniły przy którejś z bramek, jak wygladaly bramki dla JKS. Z góry dzieki :)

skrót 2012-08-20 09:52:02

Bramka Spalińskiego z 6min padła z kontry po dośrodkowaniu Badowicza, uderzenie głową bramkarz bez szans. Gol wyrównujący dla Jarosławia padł po nie porozumieniu obrony i bramkarza ( gol był na pustą bramkę). Gol na 1:2 dla Jarosławia: mocny strzał sprzed pola karnego bramkarz rozciągnął się jak struna ale bez większych szans. Później kontra dośrodkowanie Kłodowskiego i strzał z przewrotki Spalińskiego, bramkarz znów bez szans, do przerwy 2:2. Po przerwie na 2:3 dla Jarosławia gol padł z rzutu wolnego o ile dobrze pamiętam. Następnie Cosmos wyrównał po strzale Laskowskiego podczas małego zamieszania pod bramką rywali. Później jakiś desperat z Jarosławia już chyba nie mógł patrzeć na gre swoich kolegów i o kiwał sam 4 zawodników Cosmosu i został 1vs1 z GK i zakończył akcje golem. Później bardzo dużo szczęścia miał Cosmos, piłka cały czas mijała zewnętrzne strony słupków. Cosmos w tym czasie też miał swoje okazje ale były bez owocne. Dopiero w doliczonym czasie gry Jęczkowski po ostrym kącie posłał wysoką piłkę która wpadła do siatki.

do skrót 2012-08-20 14:00:38

nie wiedziałem, że dobrego zawodnika jakim jestPawlak który ograł 4 zawodników nazywa się teraz desperatem :)

znawca 2012-08-20 14:41:28

sędzia dalej nie zawiódł galerianek z jarosławia

axs 2012-08-20 14:57:51

Nie ma co płakać JKS jest klubem który od kwietnia nie przegrał meczu!!!!!

antywariat 2012-08-20 16:34:53

Za niedługo będzie w Jarosławiu nadmiar napastników - Pawlak, Jurczak, Kłak, Domszy i ...może jeszcze jeden kojarzony głównie ze Stalą Rzeszów. Ze strzelaniem nie będzie problemów, gorzej z obroną. Już Kolba pokazała, że jak się nas przyciśnie to zaczyna się panika. Ale postęp jest, przynajmniej nie przegrali w Nowotańcu, a i seria bez porażki zaczyna robić wrażenie. Ta liga jest tak wyrównana, że ciężko gra się papierowym faworytom, a JKS dopiero co się bronił przed spadkiem. Jak będzie taka potrzeba, a jest - jak długo można się błąkać w czwartej lidze - to awansujemy, ale nic na siłę. Żeby się tylko chłopakom chciało pracować i żeby była kasa to będzie ok.