2012-08-16 00:45:50

Beniaminek z Mokrzyszowa zremisował w Nowej Dębie

Beniaminek z Mokrzyszowa dwukrotnie prowadził ze Stalą Nowa Dęba, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem.

Goście wyszli na prowadzienie już w 9. minucie meczu po golu Macieja Wojnara. Piłkarze Stali Nowa Dębia wyrównali za sprawą Łukasza Milanowskiego.

W drugiej połowie gracze OKS-u Mokrzyszów Tarnobrzeg na prowadzenie wyprowadził Mariusz Paruch.

Gospodarze odpowiedzieli trafieniami Mateusza Urbaniaka i Piotra Maruta i jeszcze w doliczonym czasie gry wygrywali 3-2.

W ostatniej akcji meczu w zamieszaniu podbramkowym świetnie znalazł się Kamil Guściora, która ostatecznie dał remis tarnobrzeżanom.

STAL NOWA DĘBA - OKS MOKRZYSZÓW TARNOBRZEG 3-3 (1-1)
Bramki: Milanowski (19), Urbaniak (70), Marut (79) - Wojnar (9), Paruch (57), Guściora (90+2)

Stal: Kotrych - Dudziak, Dudek, Rachwał (66. Pogoda), Diektiarenko - Milanowski, S. Serafin, Wilk, Sudoł (60. Marek), Urbaniak - Marut (90+1. K. Serafin)

Mokrzyszów: Lasota - Paruch, Kulczycki, Rzepiela (76. Saja), Uznański - Obara, Haliniak, Wojnar, Prarat (80. Krzemiński), Guściora - Fietko (87. Sołtykiewicz)

źródło: własne / Stal Nowa Dęba