2012-08-16 00:32:39

Pogoń Leżajsk lepsza w końcówce

Gracze Pogoni Leżajsk wygrali z Żurawianką 2-1. Zwycięskiego gola strzelił w 90. minucie Arkadiusz Dąbek.

"Piwosze" wyszli na prowadzenie w 10. minucie meczu po uderzeniu Rafała Murawskiego.

Żurawianka wyrównała na minutę przed końcem spotkania po golu Łukasza Tyrawskiego.

Gdy już wydawało się, że mecz zakończy się remisem do siatki trafił Arkadiusz Dąbek dając ostatecznie wygraną Pogoni Leżajsk.

POGOŃ LEŻAJSK - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 2-1 (1-0)
Bramki: Murawski (10), Dąbek (90) - Tyrawski (89)

Pogoń: Kurosz - Woś, Sawczuk, Pyż, Warenica - Dąbek, Bubiłek, Sierżęga, Kędzierski - Staroń, Murawski (51. Rajski)

Żurawianka: Michałowicz - K. Banaś, Korytko, M.Bąk, Barszczak - Biały, Gręda (46. Grad), M. Banaś (46. Partyka, 88. Kowal), Gałuszka - Dmitrzyk, Tyrawski.

Sędziował: Tomasz Szewczyk z Dębica. Żółte kartki: Warenica, Rajski - K. Banaś, Partyka