2012-08-16 00:16:54

JKS Jarosław lepszy od Kolbuszowianki

Gracze JKS-u Jarosław wygrali z Kolbuszowianką 4-1 w meczu 2. kolejki IV ligi podkarpackiej.

Pierwszego gola dla JKS-u Jarosław zdobył już w 6. minucie meczu grający trener Paweł Załoga, która trafił do siatki z rzutu wolnego.

Na 2-0 podwyższył Sebastian Pawlak, a jeszcze przed przerwą kontaktowego gola dla Kolbuszowianki strzelił Paweł Ciuła.

W drugiej połowie trafiali już tylko gospodarze. Gole zdobyli kolejno Mateusz Jurczak i Marek Soczek.

JKS JAROSŁAW - KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA 4-1 (2-1)
Bramki: Załoga (6), Pawlak (35), Jurczak (64), Soczek (75) - Ciuła (39)

JKS: Kaczmarek - Puńko, Załoga, Saramak, Wilk - Soczek, Sobczak, Bańka (88. Kot), Raba - Jurczak (76. Pietryna), Pawlak (79. Kłak)

Kolbuszowianka: Kozioł 6 - Juras (46. Skowron) Lorenc, Pastuła (69. M. Serafin), Gorzelany - Pisarczyk, Fryc, S. Serafin (69. Kozak), Ciuła - Szalony, Korab

Sędziował: Patryk Tylski z Mielca. Żółte kartki: Saramak, Załoga, Soczek - Gorzelany, Pisarczyk, Fryc, Skowron. Widzów: 500