2012-08-11 22:26:12

Strumyk popłynął w Żurawicy

Strumyk Malawa przegrał w meczu wyjazdowym z Żurawianką Żurawica 1-3.

Strumyk Malawa, zeszłoroczny trzecioligowiec, przegrał 1-3 z Żurawianką która utrzymanie zawdzięcza jedynie wycofaniu się z rozgrywek Limblachu Zaczernie i Partyzanta Targowiska.

Malawianie, którzy znacznie przebudowali drużynę, prowadzili po pierwszej połowie po bramce strzelonej z rzutu karnego przez Igora Wójtowicza.

Podopieczni Krzysztofa Stefanowskiego nie odpuszczali i po przerwie strzelili trzy bramki odnosząc pewne zwycięstwo. Autorem dwóch trafień był Krystian Biały, trzeciego gola dołożył Marcin Dmitrzyk.

ŻURAWIANKA ŻURAWICA - STRUMYK MALAWA 3-1 (0-1)
Bramki:
Biały (50, 60), Dmitrzyk (83) - Wójtowicz (26-k)

Żurawianka: Michałowicz - K. Banaś (68. Grad), M. Bąk, Korytko, Barszczak - Biały, Gręda, Partyka (46. M. Banaś), Gałuszka - Dmitrzyk (90. Kowal), Tyrawski.

Strumyk: Zieliński - Bieda (78. Stawarz), Federkiewicz, Gaca, Majcher (82. Łysek) - Brudek, Bryk, Grad, Wójtowicz - Rusin, Szymański (86. Gaweł).

Sędziował: Mariusz Złotek z Gorzyc. Żółte kartki: K. Banaś, Tyrawski - Wójtowicz.

źródło: własne / zurawianka.vt.pl