2012-08-09 18:44:01

Przełęcz Dukla zostaje w IV lidze

Piłkarze Przełęczy Dukla zostają w IV lidze. Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN nie interweniowała w sprawie Nafty Jedlicze, która ostatecznie zgłosiła zespół do klasy O.
 
Przypomnijmy: awans z klasy O Krosno w sezonie 2011/2012 pierwotnie wywalczyła Nafta Jedlicze.
 
Działacze Przełęczy Dukla dopatrzyli się jednak nieprawidłowości w ligowym pojedynku ze Stalą II Sanok z czerwca 2012 roku. Ostatecznie mecz (na boisku 4-4) został zweryfikowany jako walkower 3-0 dla Przełęczy z powodu gry nieuprawnionych zawodników w rezerwach Stali.
 
Cała sprawa była mocno kontrowersyjna i interpretować można było ją w różny sposób. Krośnieński ZPN nie dopatrzył się podczas spotkania żadnych nieprawidłowości - ostateczną decyzję podjął jednak Podkarpacki ZPN.
 
Dzięki temu gracze z Dukli przeskoczyli w tabeli Naftę i to oni zagrają w rozpocznających się w weekend rozgrywkach IV ligi.
 
Piłkarze Nafty Jedlicze liczyli jeszcze na interwecję Polskiego Związku Piłki Nożnej i poprosili o pomoc Najwyższą Komisję Odwoławczą. Ta jedna nie rozpatrzyła sprawy.
 
- W związku z brakiem jakiejkolwiek decyzji zarząd Nafty zmuszony był zgłosić zespół seniorów do rozgrywek V ligi - czytamy na portalu Nafty.
 
Przełęcz Dukla pierwszy czwartoligowy pojedynek rozegra w Nowej Dębie z tamtejszą Stalą.
 
źródło: naftajedlicze.com
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Czajnik 2012-08-10 23:31:33 0 0

profesjonalny piortal sportowy?
Czytajmy prawo i interpretujmy sami. Adwokat, mecenas , sami wezma pieniądze,. Na koniec kto weryfikował klase O.? Wujek?? dziadek??? Nie!!!!!!!!!!!!!! Chwała Ojcu i Synowi.

mach 2012-08-11 08:50:12 0 0

za rok Nafta będzie świętować awans a Przełęcz zastanawiać się czy nie wycofać zespołu z rozgrywek... zycie

pks 2012-08-11 18:12:39 0 0

To wszystko pierdo... G..ń wszystko ustawia żeby zniszczyć Stal Sanok i nie dopuścić Nafty do ligi bo się boi konfrontacji kibiców !!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem