2012-08-04 19:21:27

Resovia wygrała z Garbarnią Kraków

Piłkarze drugoligowej Resovii wygrali 1-0 w Krakowie z tamtejszą Garbarnią w meczu 1. kolejki II ligi.

Podopieczni Tomasza Tułacza przez całe spotkanie byli stroną przeważającą i mogli ten pojedynek wygrać zdecydowanie wyżej.

Autorem zwycięskiego gola był Dariusz Frankiewicz, który wpisał się na listę strzelców w 48. minucie meczu.

Ten sam zawodnik zmarnował doskonalą okazję na drugą bramkę w 72. minucie, kiedy to nie wykorzystał rzutu karnego.

Piłkarze Garbarni Kraków kończyli ten mecz w dziesiątkę - za faul w polu karnym boisko opuścił Mariusz Stokłosa.

GARBARNIA KRAKÓW - RESOVIA RZESZÓW 0-1 (0-0)
Bramka: Frankiewicz (48)

Garbarnia: Szwiec - Stokłosa, Piszczek, Ryś, Byrski - Chodźko (64. Fedoruk), Uwakwe, Siedlarz, Broź (65. Nwachukwu) - Metz, Leszczak (53. Kalicki)

Resovia: Pietryka - Kozubek, Domoń, Baran, Słaby, Ogrodnik, Nikanowycz, Świechowski, Frankiewicz, Szkolnik (61. Kwiek), Ciećko (80. Hajduk)

Sędziował: Robert Hasselbusch z Warszawy. Żółte kartki: Broź, Ryś - Domoń, Kwiek. Czerwona kartka: Stokłosa (71, faul w polu karnym)

źródło: własne / cwks-resovia.pl