2010-02-24 19:02:03

sparing: Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 1-3

W rozegranym w dzisiejsze popołudnie spotkaniu sparingowym pomiędzy dwoma trzecioligowcami Unia Nowa Sarzyna uległa Stali Kraśnik 1-3.

Mecz odbył się na stadionie Jutrzenki Kopki. W pierwszej połowie Unia okazała się minimalnie lepsza, a jedyną bramkę po podaniu Szafrana zdobył w 34 minucie Grzegorz Sobota pewnym strzałem z 8 metrów pod poprzeczkę. Unia w tej części gry miała jeszcze dwie znakomite sytuacje bramkowe, ale Bednarzowi i Sobocie zabrakło szczęścia.
W drugiej połowie celnie strzelali tylko Stalowcy, a dla Unii najlepszej sytuacji nie wykorzystał Kusy, który napierany przez obrońce strzelił minimalnie niecelnie z 7 metrów.
W barwach Kraśniczan, prowadzonych przez trenera Sławomira Adamusa, zagrał występujący ostatnio w drugoligowej Stali Rzeszów nigeryjski napastnik Emmanuel Samson Udoudo.

UNIA NOWA SARZYNA - STAL KRAŚNIK 1-3
Bramka dla Unii:
Grzegorz Sobota

Skład Unii:
I połowa
: Zastawny - Gaca, Reptak, Łuczak, Wtorek, Szafran, Kocur, Radawiec, Oślizło, Bednarz, Sobota.
II połowa: Napieralski - Gaca, Reptak, Łuczak, Horajecki, Micek, Bigas, Radawiec, Oślizło, Kusy, Juda.

źródło: unia.nowasarzyna.pl