2012-07-25 19:39:04

sparing: Stal Sanok - Polonia Przemyśl 0-2

Piłkarze Polonii Przemyśl wygrali 2-0 ze Stalą Sanok w przedsezonowym meczu kontrolnym.

W sparingu pomiędzy ligowymi rywalami lepsi okazali się przemyślanie. Podopieczni Jarosława Zając wygrali w Sanoku ze Stalą 2-0.

Pierwszego gola zdobył chwilę przed przerwą Ołeksandr Rozman. Drugi gol padł w 80. minucie meczu po uderzeniu Petro Sokila.

W barwach Stali Sanok kolejny raz zagrał Marek Węgrzyn, który jednak zdecydował się zostać.

Polonia testuje wciąż młodego napastnika Dariusza Trojnara (LKS Miękisz Nowy).

Jak poinformowała "Gazeta Codzienna Nowiny" w barwach przemyskiego klubu nie zagrają ostatecznie Ołeksander Temerywskij, Wiktor Borowickij i Maciej Szramowiat.

Z klubu odchodzi też Ukrainiec Mychajło Riabyj.

STAL SANOK - POLONIA PRZEMYŚL 0-2 (0-1)
Bramki: Rozman (40), Sokil (80)

źródło: mks1909.futbolowo.pl / Nowiny