2012-07-21 13:16:36

sparing: Stal Stalowa Wola - KSZO 1929 Ostrowiec 1-1

Drugoligowa Stal Stalowa Wola zremisowała z czwartoligowym KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1.

Piłkarze Mirosława Kality wyszli na prowadzenie w 12. minucie meczu po golu Rafała Turczyna, który wykorzystał dośrodkowanie Tomasza Demusiaka.

Kilka minut później gracze KSZO 1929 Ostrowiec wyrównali po golu Kamila Cholewińskiego z rzutu karnego.

Sędzia pokazał jedenastkę po faulu Mikołaja Jasińskiego, testowanego obrońcy Czarnych Połaniec. Zawodnik ten zresztą nie zdołał dokończyć meczu - w starciu z jednym z rywali został uderzony w twarz i opuścił boisko.

W drugiej połowie, gdy boisko opuścili Mateusz Kantor i Jakub Popielarz, gra "siadła" i gospodarze nie zdołali ograć beniaminka IV ligi świętokrzyskiej.

STAL STALOWA WOLA - KSZO 1929 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 1-1 (1-1)
Bramki: Turczyn (12) - Cholewiński (16-karny)

Stal: Dydo - Sikorski, Żmuda, Jasiński, Demusiak, Popielarz, Łanucha, Horajecki, Turczyn, Kantor, Widz oraz Wołoszyn, Komada, Białek, Fabianowski, Kachniarz

KSZO 1929: Bąbel - Skrobisz, Gruszka, Lasocki, Cieślik, Czerwiński, Dryka, Żak, Cholewiński, Dziadowicz, Kosowski oraz Duda, Florys, Czaja, Dylewski, Skwarliński, Kijanka, Krzemiński

źródło: własne / Echo Dnia