2010-02-23 19:02:51

sparing: Partyzant Targowiska - Górnik Wieliczka 2-2

Czwartoligowy Partyzant Targowiska zremisował z grającym w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej Górnikiem Wieliczka w meczu sparingowym.

Piłkacze Partyzanta, którzy od soboty przebywają na zgrupowaniu w Myślenicach przegrywali do przerwy 1-2, ale dzięki lepszej grze w drugiej połowie zdołali zremisować z wyżej notowanym rywalem.

Mirosław Kalita przyglądał się bramkarzowi LKS Żyraków Dominikowi Mazurowi, który bronił bramki Partyzanta przez 45 minut. Zawodnik jest kolejnym po Szpiechu i Jańcu bramkarzem, który przymierzany jest do jedenastki z Targowisk - Mazur jednak pokazał się z dobrej strony i prawdopodobnie zagrzeje miejsce w ekipie beniaminka na dłużej.

Kolejnym sparingpartnerem Partyzanta będzie piąta ekipa III ligi małopolsko-świętokrzyskiej - Dalin Myślenice. Mecz zaplanowano na czwartek 25 lutego godz. 17.00 w Myślenicach.

PARTYZANT TARGOWISKA - GÓRNIK WIELICZKA 2-2 (1-2)
Bramki dla Partyzanta: S. Jurczak, Zarzyka.

źródło: własne