http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2012-07-14 15:57:44

sparing: Karpaty Krosno - Resovia Rzeszów 1-2

W rozegranym w Krośnie meczu kontrolnym miejscowe trzecioligowe Karpaty uległy występującej w II lidze wschodniej Resovii Rzeszów 1-2.
 
Rzeszowianie w kolejnym meczu sparingowym pokonali Karpaty Krosno 2-1.
 
W składzie Resovii pojawili się po raz kolejny testowani gracze: Mateusz Świechowski (Partyzant Targowiska) oraz Damian Buczyński (Stal Mielec), a także Marek Fundakowski (ASI Lyssis, Cypr).
 
W ekipie Tomasza Tułacza zagrał też inny testowany zawodnik - 20-letni pomocnik Krystian Szura z AMSPN Hetman Zamość (zdobył nawet gola).
 
Jedynego gola dla Karpat strzelił sprawdzany wciąż Ireneusz Zarzyka (Partyzant Targowiska).
 
W barwach krośnieńskiej drużyny zagrał ofensywny pomocnik z Ukrainy, ale nie zaprezentował się zbyt dobrze i raczej nie zostanie w Karpatach.
 
KARPATY KROSNO - RESOVIA RZESZÓW 1-2 (1-0)
Bramki:
 Zarzyka - Szura, Kozubek
 
Resovia: Pietryka - Ciećko, Domoń, Bogacz, Szkolnik - Ogrodnik, Nikanowycz, Świechowski, Brągiel - Kwiek, Fundakowski. Ponadto grali: Szyszko - Pietrucha, Krzak, Baran, Kozubek - Juszkiewicz, Kaliniec, Frankiewicz, Buczyński - Szura, Hajduk.

źródło: cwks-resovia.pl / Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

1905 2012-07-14 23:58:59 0 0

I następny z rodziny Tułacza drewniak z Mielca

jużlece 2012-07-15 17:58:30 0 0

ty masz jakąś fobie Tułacza, chyba się w nim kochasz a on nie odwzajemnia twoich uczuć i dlatego go obrzucasz błotem....nie dobry chłopczyk wstydź się

kelt 2012-07-16 10:55:30 0 0

to pewnie wielki niespełniony talent z II druzyny :) a co do tego niby drewniaka z mielca to niejeden piłkarz z Polski chciałby byc takim "drewniakiem" i tyle osiągnąć.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem