2012-07-12 16:09:35

Terminarz IV ligi podkarpackiej 2012/2013 (runda jesienna)

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz rozgrywek IV ligi podkarpackiej w sezonie 2012/2013.
 
Rozgrywki IV ligi podkarpackiej rozpoczną się w weekend 11/12 sierpnia, a zakończą w dniach 13/14 listopada.
 
W planie są tylko dwie środowe kolejki - 15 i 29 sierpnia.
 
Do ustalenia pozostają jeszcze godziny rozgrywania spotkań.
 
Terminarz IV ligi podkarpackiej 2012/2013 (runda jesienna):

1. kolejka - 11/12 sierpnia
Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy
Resovia II Rzeszów – LZS Turbia
Nafta Jedlicze – Stal Nowa Dęba
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg – Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Strzyżów – JKS Jarosław
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne
Cosmos Nowotaniec – Pogoń Leżajsk
Żurawianka Żurawica – Strumyk Malawa

2. kolejka - 15 sierpnia
Piast Tuczempy – Strumyk Malawa
Pogoń Leżajsk – Żurawianka Żurawica
Crasnovia Krasne – Cosmos Nowotaniec
JKS Jarosław – Kolbuszowianka Kolbuszowa
Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Strzyżów
Stal Nowa Dęba – OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
LZS Turbia – Nafta Jedlicze
Sokół Sieniawa – Resovia II Rzeszów

3. kolejka - 18/19 sierpnia
Resovia II Rzeszów – Piast Tuczempy
Nafta Jedlicze – Sokół Sieniawa
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg – LZS Turbia
Wisłok Strzyżów – Stal Nowa Dęba
Kolbuszowianka Kolbuszowa – Rzemieślnik Pilzno
Cosmos Nowotaniec – JKS Jarosław
Żurawianka Żurawica – Crasnovia Krasne
Strumyk Malawa – Pogoń Leżajsk

4. kolejka - 25/26 sierpnia
Piast Tuczempy – Pogoń Leżajsk
Crasnovia Krasne – Strumyk Malawa
JKS Jarosław – Żurawianka Żurawica
Rzemieślnik Pilzno – Cosmos Nowotaniec
Stal Nowa Dęba – Kolbuszowianka Kolbuszowa
LZS Turbia – Wisłok Strzyżów
Sokół Sieniawa – OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Resovia II Rzeszów – Nafta Jedlicze

5. kolejka - 29 sierpnia
Nafta Jedlicze – Piast Tuczempy
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg – Resovia II Rzeszów
Wisłok Strzyżów – Sokół Sieniawa
Kolbuszowianka Kolbuszowa – LZS Turbia
Cosmos Nowotaniec – Stal Nowa Dęba
Żurawianka Żurawica – Rzemieślnik Pilzno
Strumyk Malawa – JKS Jarosław
Pogoń Leżajsk – Crasnovia Krasne

6. kolejka - 1/2 września
Piast Tuczempy – Crasnovia Krasne
JKS Jarosław – Pogoń Leżajsk
Rzemieślnik Pilzno – Strumyk Malawa
Stal Nowa Dęba – Żurawianka Żurawica
LZS Turbia – Cosmos Nowotaniec
Sokół Sieniawa – Kolbuszowianka Kolbuszowa
Resovia II Rzeszów – Wisłok Strzyżów
Nafta Jedlicze – OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg

7. kolejka - 8/9 września
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg – Piast Tuczempy
Wisłok Strzyżów – Nafta Jedlicze
Kolbuszowianka Kolbuszowa – Resovia II Rzeszów
Cosmos Nowotaniec – Sokół Sieniawa
Żurawianka Żurawica – LZS Turbia
Strumyk Malawa – Stal Nowa Dęba
Pogoń Leżajsk – Rzemieślnik Pilzno
Crasnovia Krasne – JKS Jarosław

8. kolejka - 15/16 września
Piast Tuczempy – JKS Jarosław
Rzemieślnik Pilzno – Crasnovia Krasne
Stal Nowa Dęba – Pogoń Leżajsk
LZS Turbia – Strumyk Malawa
Sokół Sieniawa – Żurawianka Żurawica
Resovia II Rzeszów – Cosmos Nowotaniec
Nafta Jedlicze – Kolbuszowianka Kolbuszowa
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg – Wisłok Strzyżów

9. kolejka - 22/23 września
Wisłok Strzyżów – Piast Tuczempy
Kolbuszowianka Kolbuszowa – OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Cosmos Nowotaniec – Nafta Jedlicze
Żurawianka Żurawica – Resovia II Rzeszów
Strumyk Malawa – Sokół Sieniawa
Pogoń Leżajsk – LZS Turbia
Crasnovia Krasne – Stal Nowa Dęba
JKS Jarosław – Rzemieślnik Pilzno

10. kolejka - 29/30 września
Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno
Stal Nowa Dęba – JKS Jarosław
LZS Turbia – Crasnovia Krasne
Sokół Sieniawa – Pogoń Leżajsk
Resovia II Rzeszów – Strumyk Malawa
Nafta Jedlicze – Żurawianka Żurawica
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg – Cosmos Nowotaniec
Wisłok Strzyżów – Kolbuszowianka Kolbuszowa

11. kolejka - 6/7 października
Kolbuszowianka Kolbuszowa – Piast Tuczempy
Cosmos Nowotaniec – Wisłok Strzyżów
Żurawianka Żurawica – OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Strumyk Malawa – Nafta Jedlicze
Pogoń Leżajsk – Resovia II Rzeszów
Crasnovia Krasne – Sokół Sieniawa
JKS Jarosław – LZS Turbia
Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba

12. kolejka - 13/14 października
Piast Tuczempy – Stal Nowa Dęba
LZS Turbia – Rzemieślnik Pilzno
Sokół Sieniawa – JKS Jarosław
Resovia II Rzeszów – Crasnovia Krasne
Nafta Jedlicze – Pogoń Leżajsk
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg – Strumyk Malawa
Wisłok Strzyżów – Żurawianka Żurawica
Kolbuszowianka Kolbuszowa – Cosmos Nowotaniec

13. kolejka - 20/21 października
Cosmos Nowotaniec – Piast Tuczempy
Żurawianka Żurawica – Kolbuszowianka Kolbuszowa
Strumyk Malawa – Wisłok Strzyżów
Pogoń Leżajsk – OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Crasnovia Krasne – Nafta Jedlicze
JKS Jarosław – Resovia II Rzeszów
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa
Stal Nowa Dęba – LZS Turbia

14. kolejka - 27/28 października
Piast Tuczempy – LZS Turbia
Sokół Sieniawa – Stal Nowa Dęba
Resovia II Rzeszów – Rzemieślnik Pilzno
Nafta Jedlicze – JKS Jarosław
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg – Crasnovia Krasne
Wisłok Strzyżów – Pogoń Leżajsk
Kolbuszowianka Kolbuszowa – Strumyk Malawa
Cosmos Nowotaniec – Żurawianka Żurawica

15. kolejka - 3/4 listopada
Żurawianka Żurawica – Piast Tuczempy
Strumyk Malawa – Cosmos Nowotaniec
Pogoń Leżajsk – Kolbuszowianka Kolbuszowa
Crasnovia Krasne – Wisłok Strzyżów
JKS Jarosław – OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Rzemieślnik Pilzno – Nafta Jedlicze
Stal Nowa Dęba – Resovia II Rzeszów
LZS Turbia - Sokół Sieniawa

źródło: Podkarpacki ZPN


Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Dks 2012-07-12 16:15:47 0 0

Terminarz będzie zmieniony bo zamiast Nafty Jedlicze będzie Przełęcz Dukla.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem