http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2012-06-26 13:52:01

Ryszard Kuźma: nie chodzi o pieniądze

- Pieniądze nie są tutaj najważniejsze - powiedział trener Stali Rzeszów Ryszard Kuźma w rozmowie z dziennikiem "Super Nowości".
 
Kontrakt Ryszarda Kuźmy wygasa z końcem czerwca, a obydwie strony wciąż nie znalazły porozumienia. Obecny jeszcze szkoleniowiec Stali Rzeszów podekreśla jednak, że sprawy finansowe nie są dla niego najistotniejsze.
 
- Oczywiście nie będę pracował za darmo, ale nie to jest najważniejsze - powiedział "Super Nowościom" tłumacząc, że szczególnie zależy mu na uregulowaniu zaległości wobec piłkarzy.
 
- Oczekuję przede wszystkim zmian w zarządzaniu klubem, chcę żeby klub stał na wyższym poziomie organizacyjnym.
 
Kibice liczą, że problemy rozwiąże spółka akcyjna, którą lada dzień stać ma się rzeszowski klub. Kapitał początkowy wyniesie ponad milion złotych. Głównym udziałowcem ma być firma Watkem.
 
Negocjacje działaczy z trenerem Kuźmą zakończyć mają się jeszcze w tym tygodniu. Trener ma sentyment do Stali i chce pomóc klubowi.
 
- Z drugoligowych klubów Stal ma pierwszeństwo. Mam oczywiście również inne propozycje. To normalne, że nie chciałbym zostać na lodzie - dodał.
 
źródło: Super Nowości

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem