2012-06-25 20:56:37

Stal Rzeszów już trenuje

Piłkarze Stali Rzeszów rozpoczęli dziś na własnych obiektach przygotowania do zbliżającego się sezonu 2012/2013.
 
Pierwsze zajęcia odbyły się w hali, a poprowadzili je trenerzy Tomasz Kaczyński i Przemysław Matuła. Ryszard Kuźma będzie prowadził zajęcia od piątku.
 
Piłkarze odbyli testy wydolnościowe, a w kolejnych dniach będą trenowali jeden lub dwa razy dziennie.
 
Pośród trenujących jedynym nowym graczem był 23-letni napastnik Karol Mojecki - zawodnik Orlicza Suchedniów trenował już z drugoligowcem końcem maja.
 
Fanów "Biało-niebieskich" ucieszy z pewnością obecność w 21-osobowej grupie Tomasza Wietechy. Martwić może natomiast brak Tomasza Margola (testy w Górniku Zabrze) oraz kontuzjowanych Konrada Macy i Michała Góreckiego
 
Nie ćwiczyli jeszcze bracia Husowie - Konrad odpoczywa jeszcze po kontuzji kostki, a Krzysztof przechodzi rehabilitację kolana.
 
Nie jest znana przyszłość graczy, którzy dołączyli do drużyny w trakcie poprzedniej rundy: Piotra Klepczarka, Tomasza Persony, Kamila Stachyry i Daniela Dylewskiego.
 
W najbliższą sobotę Stalowcy rozegrają pierwszy sparing, w którym zmierzą się z Kolejarzem Stróże.
 
źródło: pilka.stal.rzeszow.pl

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem