http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2012-06-21 14:49:09

Tomasz Tułacz trenerem Resovii?

Wiele wskazuje na to, że to Tomasz Tułacz zostanie nowym trenerem drugoligowej Resovii. Decyzja zapadnie jeszcze w tym tygodniu.
 
Mielecki szkoleniowiec Tomasz Tułacz jest najpoważniejszym kandydatem do objęcia funkcji głównego szkoleniowca drugoligowej Resovii Rzeszów.
 
Wśród kandydatów działacze rzeszowskiego klubu wymieniają również Tomasza Orłowskiego (ostatnio Limblach Zaczernie) i Rafała Pawlaka (ostatnio Sokół Aleksandrów Łódzki). Mówiło się też o Włodziemierzu Gąsiorze, ale on został dziś wybrany trenerem Stali Mielec.
 
Do rzeszowskiego klubu wpłynęło również CV od Sławomira Adamusa (były trener Stali Stalowa Wola).
 
Wg opinii ludzi blisko związanych z klubem (m.in. piłkarzy) najlepszą pozycję ma jednak Tomasz Tułacz, który przed laty pracował już w Resovii jako trener pierwszej drużyny, a obecnie sprawuje funkcję trenera koordynatora.
 
- Trener Tułacz na pewno bardzo dobrze zna specyfikę funkcjonowania klubu, ale będzie nam musiał przedstawić swoją koncepcję na ten zespół - powiedział prezes sekcji Adam Sadecki w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".
 
Podczas dzisiejszego zebrania członków sekcji sprawa nowego trenera nie była poruszana. Ostateczna decyzja zapadnie najprawdopodobniej w sobotę.
 
źródło: własne / Gazeta Wyborcza

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

1944 2012-06-22 12:36:19 0 0

GRUNT TO RODZINKA.ZAJĄC DZIAŁA

Bover 2012-06-23 13:40:17 0 0

idź sadzić czosnek na swoim śmietniku zardzewiała prówo....

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem