http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2012-06-20 14:16:19

"Stalówka" będzie testować nowych piłkarzy

Pomocnik Partyzanta Targowiska Damiał Łanucha to tylko jeden z zawodników, którzy mają się pojawić na pierwszych zajęciach Stali Stalowa Wola.
 
Mirosław Kalita podał nazwiska kilku zawodników, którymi interesuje się drugoligowa Stal Stalowa Wola przed nadchodzącym sezonem.
 
Na pierwszym zajęcia 25 czerwca pojawić mają się m.in. Damian Łanucha (pomocnik, Partyzant Targowiska), Zbigniew Dąbek (obrońca, Poprad Muszyna) oraz Jakub Żubrowski (Korona Kielce ME).
 
Szkoleniowiec "Stalówki" szuka także bramkarza. Na zajęciach pojawić miał się Tomasz Wietecha, ale Stal Rzeszów chce go zatrzymać i wkrótce zaproponuje mu nowy kontrakt.
 
Jeśli nie Wietecha w kręgu zainteresowań Stali są m. in. Daniel Szczepankiewicz (Sokół Kleczew), Daniel Bomba (Poprad Muszyna) lub Bartłomiej Dydo, który w takim przypadku raczej by nie odchodził.
 
Wkrótce wyjaśni się też sprawa Jarosława Piątkowskiego, którym interesuje się Siarka Tarnobrzeg.
 
źródło: Gazeta Wyborcza

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

kawa 2012-06-22 09:19:06 0 0

Na okręgówkę będą.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem