http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2012-06-20 12:45:23

Stal Mielec szuka wzmocnień i trenera

Trzecioligowa Stal Mielec rozgląda się za nowymi piłkarzami. Jest też pięciu kandydatów do objęcia funkcji trenera.
 
Włodzimierz Gąsior, Artur Łuczyk, Marcin Gędłek, Rafał Wójcik, a także Roman Gruszecki. To piątka kandydatów na szkoleniowca Stali Mielec w nowym sezonie.
 
"Najwyżej stoją akcje Włodzimierza Gąsiora" - czytamy w Gazecie Codziennej Nowiny. Działacze Stali Mielec otwarcie zapowiadają również walkę o awans do II ligi.
 
Wśród piłkarzy, którymi interesuje się zarząd wymienia się m.in. Krzysztofa Petrykowaskiego (bramkarz, Victoria Czermin), Marka Czopko (obrońca, Izolator Boguchwała), Kamila Rado (obrońca, Garbarnia Kraków), Piotra Mazurkiewicza (Unia Nowa Sarzyna) i Adriana Gębalskiego (Czarni Połaniec).
 
Z wypożyczeń wrócą prawdopodobnie bramkarz Kamil Zieliński (Strumyk Malawa, ostatnio na testach w MKS Kluczbork) i napastnik Daniel Góra (Resovia).
 
Pierwszy treningi gracze Stali Mielec odbędą już 25 czerwca. Pierwszy sparing zaplanowano na 11 lipca z Czarnymi Połaniec.
 
źródło: Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

sa 2012-06-20 17:26:50 0 0

Wiadomo kiedy będzie terminarz IV-ligi ?

lady gaga 2012-06-20 19:23:08 0 0

jak ustali go podkarpacki zwiazek czyli niepredko :)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem