http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2012-06-18 14:35:25

Concordia Elbląg zamiast Startu Działdowo w II lidze

Piłkarze Startu Działdowo wycofali się z udziału w nadchodzącym sezonie rozgrywek II ligi wschodniej. Ich miejsce zajmie Concordia Elbląg.
 
Start Działdowo wygrał III ligę podlasko-warmińsko-mazurską, ale zrezygnował z awansu. Powodem był brak odpowiedniej infrastruktury oraz finanse.
 
W związku z tym szansę na udział w rozgrywkach II ligi wschodniej dostanie kolejna w tabeli Concordia Elbląg. Klub zamierza przyjąć propozycję.
 
- Otrzymaliśmy już propozycję przystąpienia do rozgrywek II ligi z Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Jesteśmy na tak - powiedział prezes Concordii Mirosław Pelc w rozmowie z "Gazetą Olsztyńską".
 
Ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie PZPN. Wygląda jednak na to, że Elbląg w nadchodzącym sezonie II ligi wschodniej będzie miał dwóch reprezentantów - Olimpię i Concordię.
 
źródło: Gazeta Olsztyńska

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem