2012-06-17 13:18:56

Cosmos za mocny dla Wisłoki Dębica

Żegnający się z IV ligą gracze Wisłoki Dębica przegrali w Nowotańcu z tamtejszym Cosmosem 2-3.

Piłkarze Cosmosu Nowotaniec wyszli na prowadzenie już w 8. minucie meczu po golu Michała Szatkowskiego. Takim wynikiem skończyła się pierwsza połowa.

Po przerwie wyrównał Zbigniew Kluk, ale kilkaście minut później - za sprawą Macieja Łocha - ponownie na prowadzenie wyszedł Cosmos.

Wisłoka Dębica walczyła do końca i zdołała jeszcze wyrównać po strzale Krystiana Tabora.

Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył w 79. minucie meczu Ukrainiec Ostap Pulkiv.

Gracze Wisłoki kończyli ten pojedynek w dziesiątkę po tym jak w 85. minucie czerwony kartonik za faul w polu karnym zobaczył bramkarz Tomasz Strzępek. Chwilę później karnego dla miejscowych nie wykorzystał Piotr Laskowski.

COSMOS NOWOTANIEC - WISŁOKA DĘBICA 3-2 (1-0)
Bramki: Szatkowski (8), Łocha (61), Pulkiv (79) - Kluk (48), Tabor (72)

Cosmos: Vikhot - Majka (46. Pulkiv), Śmietana, Jęczkowski, Szałankiewicz - Armata (65. Spaliński), Łoch, Pluskwik, Swalarz (68. Laskowski) - Szatkowski (55. Nikalishun), Kłodowski.

Wisłoka: Strzępek - Bała, Kluk, Drąg, Podlasek - Łakomek, Wolak, Barycza, Wolański - Tabor, Pęcak.

Sędziował: Michał Ziemba z Rzeszowa. Żółte kartki: Łoch, Szałankiewicz - Podlasek, Bała. Czerwona kartka: Strzępek (85, faul w polu karnym). Widzów: 500

źródło: własne