2012-06-17 12:59:16

Czarni Jasło ograli Sokoła i wygrali IV ligę

Piłkarze Czarnych Jasło w meczu ostatniej kolejki pokonali Sokół Nisko 6-1 i wygrali IV ligę podkarpacką.

Jaślanie wygrali wysoko i pewnie, choć to gracze Sokoła Nisko wyszli na prowadzenie w 14. minucie meczu po golu Marcina Szesera.

Wyrównał w 34. minucie Sławomir Kwiek z rzutu karnego. Kilka minut prowadzili już gospodarze - do siatki trafił Norbert Myśliwiec

Kolejne trzy gole dla Czarnych Jasło padły po przerwie w odstępie zaledwie sześciu minut.

Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Tomasz Dziobek, a jedno trafienie dorzucił Waldemar Złotek.

Efektowne zwycięstwo jaślan przypieczętował Grzegorz Munia w ostatniej minucie meczu.

Czarni Jasło ostatecznie wygrali IV ligę zdobywając 62 punkty. Za rok zagrają o szczebel wyżej.

CZARNI JASŁO - SOKÓŁ NISKO 6-1 (2-1)
Bramki: Dziobek 2 (52, 54), Kwiek (34-karny), Myśliwiec (38), Złotek (58), Munia (90) - Szeser (14)

Czarni: Kwiek - Dziobek (63. Matysik), Konrad Maczuga, Bernacki, Dziedzic (63. Halz) - Brożyna (46. Munia), Chrząszcz, Cempa (46. Madejczyk), Kukowski, N. Myśliwiec (46. Kulig) - Złotek

Sokół: Kielarski - Wlizło (46. Pliszka), Słowik, Drabik, Krzysztof Maczuga - Stelmach, Szeser, Górniak, Koczot - Jabłoński, Bednarz

Sędziował: Tomasz Mroczek z Mielca. Żółte kartki: Wlizło. Widzów: 800