2012-06-06 19:23:38

Unia Nowa Sarzyna spadła do IV ligi

Unia Nowa Sarzyna pokonała Limblach Zaczernie 2-0 w meczu ostatniej kolejki, ale mimo wygranej spadła do IV ligi.

Piłkarze Unii Nowa Sarzyna wyszła na prowadzenie w 29. minucie po golu Łukasza Stręciwilka.

Wynik na 2-0 chwilę przed końcem ustalił Paweł Wtorek.

Limblach Zaczernie kończył pojedynek w dziesiątkę po tym jak w 43. minucie drugą żółtą kartkę dostał Krzysztof Weres.

UNIA NOWA SARZYNA - LIMBLACH ZACZERNIE 2-0 (1-0)
Bramki: Stręciwilk (29), Wtorek (89)

Unia: Zastawny - Łuczak, Oslizło, Winiarski, Bartnik - Telka, Lebioda, Wtorek, Bąba - Mistrzyk (90. Błajda), Stręciwilk (64. Bednarz)

Limblach: Łyko - Polak, Dynia, Kapuściński, Weres, Gilar, Ryniewicz, Blim (84. Szala), Hajnas (46. Hajnas), Wolański, Bukała (71. Szyszka)

Sędziował: Michał Rogowski z Chełma. Żółte kartki: Lebioda - Dynia, Weres, Szala. Czerwona kartka: Weres (43, druga żółta). Widzów: 150

źródło: własne / unia.nowasarzyna.eu