2012-06-02 19:45:15

Partyzant Targowiska rozgromił Limblach Zaczernie

Gracze Partyzanta Targowiska rozbili na wyjeździe Limblach Zaczernie aż 5-0.

Pierwszy gol dla Partyzanta Targowiska padł dopiero w 40. minucie meczu po uderzenie Tomasza Walata głową.

Jeszcze przed przerwą na 2-0 podwyższył Ireneusz Zarzyka.

Na kolejne trafienie kibice musieli czekać aż do 79. minuty, kiedy to na listę strzelców wpisał się wprowadzony na boisko chwilę wcześniej Rafał Nikody.

Kilka minut później podwyższył Damian Łanucha, a wynik na 5-0 ustalił Nikody, dla którego był to drugi gol dzisiejszego dnia.

LIMBLACH ZACZERNIE - PARTYZANT TARGOWISKA 0-5 (0-2)
Bramki: Nikody 2 (79, 90), Walat (40), Zarzyka (45), Łanucha (85)

Limblach: Kukulski - Polak, Dynia, Róg, Weres (80. Kapuściński) - Gilar, Szyszka (70. Szala), Ryniewicz, Brzychczy (70. Blim), Bukała - T. Płonka (23. Wolański)

Partyzant: Krawczyk - K. Płonka, Policht, Remut - Walat, Łanucha, Walaszczyk, Święchowski, Zajdel - Woźniak (67. Wierdak), Zarzyka (77. Nikody)

Sędziował: Mariusz Antosz z Tarnobrzega. Widzów: 200

źródło: własne / Nowiny