2012-06-02 19:36:04

Orzeł Przeworsk wyrwał remis w Jarosławiu

JKS Jarosław zremisował na własnym stadionie w derbowym pojedynku z Orłem Przeworsk 2-2.

Gdy jarosławianie prowadzili już 2-0 po bramkach Arkadiusza Gosy i Macieja Saramaka nic nie wskazywało na to, że gospodarze mogą stracić punkty.

Wszystko zmieniło się po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Artura Bańki.

Goście pewniej ruszyli do ataku w konsekwencji czego Taras Mazur strzelił kontaktowego gola.

Ten sam zawodnik w szóstej minucie doliczonego czasu gry doprowadził do remisu.

JKS JAROSŁAW - ORZEŁ PRZEWORSK  2-2 (1-0)
Bramki:
Gosa (12), Saramak (73) - Mazur (82, 90+6)

JKS: Kaczmarek - Puńko (90. Kania), Saramak (90. Vytak), Załoga (78. Sobczak), Bartnik - Soczek, Bańka, Gliniak (81. Kubas), Raba - Gosa, Jurczak.

Orzeł: Drzystek - Jędryka (73. Mokrzycki), Mazur, Vaskovets, Laska - Kocur, Strączek, Zięba, Kowal - Gawłowski, Lech.

Sędziował: Patryk Tylski z Mielca. Żółte kartki: Strączek, Kocur, Laska - Załoga, Saramak, Bańka, Gosa, Kania. Czerwona kartka: (75. Bańka, druga żółta).

źródło: własne / orzelprzeworsk.futbolowo.pl

ORLIK 2012-06-02 21:23:16

Nie oszukujmy sie Orzel i tak by awansował czy by zremisowali czy przegrali,bo niby kto? SUPER SIE POKAZALI KIBICE Z MIASTA SLONI

ajwwe11 2012-06-02 21:32:21

Raczej z miasta krów, bo to właśnie krowa niedawno biegała po głównej krzyżówce Przeworska i policja musiała ją łapać. A Orzeł rzeczywiście zasłużył na awans ale na pewno nie na remis w Jarosławiu. Niestety, piłka jest okrągła a sędziów jest trzech.

Zin 2012-06-03 09:08:35

JKS już jest na wakacjach , cel utrzymanie osiągnął i teraz na luzie gra dlatego takie wyniki jak Pilzno 4-1 i w ostatnich minutach robi sie 4-3:) Teraz z Orłem to samo:) brakuje koncentracji ale na jesień JKS będzie silny!

Hancock 2012-06-03 09:19:17

Sędziowie takich pchają na siłę bo nikt inny nie chce awansować i potem sie dziwicie że ostatnie miejsca w II lidze zajmują kluby z podkarpacia a lubelskie nas leją!