2012-06-02 17:30:21

Sześć goli w meczu Crasnovii z Igloopolem

Piłkarze Igloopolu Dębica prowadzili w Krasnem już 2-0, ale nie potrafili dowieźć zwycięstwa do końca. Ostatecznie Crasnovia zremisowała z "Morsami" 3-3.

Igloopol Dębica wyszedł na prowadzenie w 42. minucie meczu potrafieniu Pawła Micka.

Chwilę po starcie drugiej połowy na 2-0 podwyższył Kamil Adamczk i nic nie wskazywało na to, że dębiczanie dadzą sobie odebrać zwycięstwo.

W 58. minucie jednak kontaktowego gola zdobył Adrian Burak dając nadzieje Crasnovii.

Kilkanaście minut później wyrównał Paweł Drapała, a chwilę przed końcem gola na 3-2 dla gospodarzy zdobył Tomasz Pietrasiewicz (to jego 18 bramka w tym sezonie).

Punkt dla Igloopolu uratował były piłkarz Wisłoki Dębica Piotr Mikulski, który wpisał się na listę strzelców w drugiej minucie doliczonego czasu gry skutecznie egzekwując rzut karny.

CRASNOVIA KRASNE - IGLOOPOL DĘBICA 3-3 (0-1)
Bramki: A. Burak (58), Drapała, (76), Pietrasiewicz (88) - Micek (42), Adamczak (48), Mikulski (90+2-karny)

Crasnovia: Rauza - Kot, Drapała, A. Burak, Ostrowski (46. Górak) - Smężeń (81. Worosz), Parys, Baran, Rozborski - Pietrasiewicz (90. R. Szczepański), Stępień (67. Kędzierski)

Igloopol: Psioda - Syguła, Socha, Mikulski, Stefanik - Rokita (90. Mitan), Długosz (87. Rogowski), Wójcik, Micek (88. Mitręga), Machnik (69. Halz) - Adamczak (77. Siwula)

Sędziował: Tomasz Giżka ze Stalowej Woli. Żółte kartki: Parys, A. Burak, Ostrowski. Widzów: 200 (ok 50 z Dębicy)

źródło: własne