http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2012-05-31 21:27:42

Juda, Wietecha i Kantor na celowniku "Stalówki"

Napastnik Damian Juda (Kantor Turbia) i bramkarz Tomasz Wietecha (Stal Rzeszów) to kolejni zawodnicy, którym przyglądać będzie się Stal Stalowa Wola.
 
34-letni bramkarz Tomasz Wietecha, który od rundy wiosennej sezonu 2009/2010 występuje w Stali Rzeszów oraz 24-letni napastnik Damian Juda (ostatnio Kantor Turbia) to kolejni na liście nazwisk Mirosława Kality.
 
Obydwaj mają pojawić się końcem czerwca na pierwszym treningu Stali Stalowa Wola.
 
Do "Stalówki" wróci też pomocnik Rafał Turczyn, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Omedze Stary Zamość.
 
Szkoleniowiec Stali zainteresowany jest również pomocnikami: 25-letnim Norbertem Raczkiewiczem z Tomasovii Tomaszów Lubelski i 20-letnim Mateuszem Kantorem z Kolejarza Stróże.
 
Słabo wypadł testowany ostatnio Daniel Zaucha (Tarnovia) i Mirosław Kalita nie skorzysta z jego usług. Ponownie powinien pojawić się bramkarz Daniel Radziewicz (Pogoń 07 Lubartów), choć jeśli wróci Wietecha nie ma większych szans.
 
W kręgu zainteresowań trenera "Stalówki" są również wymieniani wcześniej Łukasz Kosiba (Błękitni Ropczyce), Piotr Fulara (Omega Stary Zamość), Jakub Kapsa (Lech Poznań ME) oraz wychowankowie Piotr Gilar (ostatnio Limblach Zaczernie) i Adrian Chamera (Wisła Sandomierz). Wszyscy powinni pojawić się na pierwszym treningu 25 czerwca.
 
źródło: Echo Dnia

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem