2012-05-30 18:53:17

Karpaty Krosno lepsze od Stali Kraśnik

Gracze Karpat Krosno wygrali 3-0 ze Stalą Kraśnik w meczu 28. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Pierwszego gola dla Karpat Krosno strzelił chwilę przed gwizkiem na przerwę Marcin Włodarski. Po pierwszej połowie gospodarze wygrywali ze Stalą Kraśnik 1-0.

W 50. minucie bramkę z rzutu karnego zdobył Paweł Fydrych i krośnianie prowadzili już dwoma golami.

Wynik spotkania ustalił chwilę później 18-letni Kamil Pęcak, dla którego był to pierwszy gol w seniorskiej drużynie Karpat.

Honorowego gola dla Stali KRasnik zdobył Brazylijczyk Eduardo.

KARPATY KROSNO - STAL KRAŚNIK 3-1 (1-0)
Bramki: Włodarski (45), Fydrych (50-karny), Pęcak (56) - Eduardo (71)

Karpaty: Hajduk - Tomkiewicz, Chmielowski, Łukaczyński, Włodarski - Korzeniowski (62. Sedlaczek), Kozieł, Fydrych, Woźniak (68. Meier) - Pęcak (62. Radulj), Buczek (77. Mikulec)

Stal: Kurzępa - Brytan, Carlos, Żuber (60. Leziak), Ręba - Pacek, Drozd (46. Mietlicki), Szczawiński, Szewc - Eduardo, Ryczek

Sędziował: Witold Kwaśny z Sędziszowa Małopolskiego. Żółte kartki: Sedlaczek, Włodarski - Żuber, Kurzępa, Ryczek. Widzów: 400

źródło: własne / karpatykrosno.net