2012-05-28 12:19:08

Unia Tarnów zagra w II lidze wschodniej

Piłkarze Unii Tarnów to kolejna po Radomiaku Radom drużyna, która zapewniła sobie awans do II ligi wschodniej.

Unia Tarnów zremisowała wczoraj w Limanovią Szubryt 0-0 w meczu III ligi małopolsko-świętokrzyskiej i na dwie kolejki przed końcem zapewniła sobie awans do II ligi wschodniej.

Wcześniej awans do "naszej" II ligi wywalczyli gracze Radomiaka Radom, którzy są już pewni zwycięstwa w III lidze łódzko-mazowieckiej.

O awans z III ligi lubelsko-podkarpackiej walczą Avia Świdnik i Siarka Tarnobrzeg. Już w najbliższą środę obydwa zespoły zmierzą się w Tarnobrzeg.

Wczoraj wyjaśniło się również kto spadnie z I ligi. Rywalami podkarpackich drużyn w nadchodzącym sezonie II ligi będą Olimpia Elbląg i Wisła Płock.

źródło: własne