2012-05-27 19:33:15

Unia Nowa Sarzyna przegrała w Tomaszowie

Gracze Unii Nowa Sarzyna przegrali 0-2 w wyjazdowym pojedynku z Tomasovią Tomaszów Lubelski.

Pierwszy gol padł już po parudziesiąciu sekndach gry po niefortunnej interwencji Rafała Pydycha, który wbił piłkę do własnej siatki.

Na kolejne trafienie kibice musieli czekać blisko 90 minut. Dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry gola dla Tomasovii zdobył Jan Kulas.

Bramka padła po kontrze i uderzeniu z połowy boiska do pustej bramki, po tym jak pod pole karne gospodarzy zawędrował Artur Zastawny, golkiper Unii.

TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI - UNIA NOWA SARZYNA 2-0 (1-0)
Bramki: Pydych (2-samobójcza), Kulas (90+2)

Tomasovia: Waśkiewicz - Żurawski, Chwała, Joniec, Skiba - Szafrański, Paskiw (81. Jamroż), Słotwiński, Baran (62. Kulas) - Kozyra, Droździel (88. Zdybek)

Unia: Zastawny - Pydych, Lebioda, Błajda (69. Bąba), Bartnik - Łuczak, Oślizło, Bednarz (46. Stręciwilk), Wtorek - Mistrzyk,  Mazurkiewicz (59. Telka)

Sędziował: Hubert Ripper z Lublina. Żółte kartki: Szafrański, Chwała - Wtorek, Oślizło. Widzów: 500

źródło: własne / unia.nowasarzyna.eu