2012-05-27 08:00:00

Partyzat Targowiska rozbił Stal Sanok

Piłkarze Partyzanta Targowiska pokonali Stal Sanok 3-0  meczu 27. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 12. minucie meczu po golu Kamila Walaszczyka. Taki wynik utrzymywał się do przerwy.

Kolejną bramkę dla Partyzanta Targowiska zdobył w 60. minucie spotkania Ireneusz Zarzyka.

"Kropkę nad i" postawił w samej końcówce ponownie Walaszczyk ustalając wynik pojedynku na 3-0.

Więcej informacji wkrótce.

PARTYZANT TARGOWISKA - STAL SANOK 3-0 (1-0)
Bramki: Walaszczyk 2 (12, 90), Zarzyka (60)

Partyzant: Krawczyk - Zajdel (66. Płonka), Zych, Policht (62. Remut), Sikorski - Świechowski, Walaszczyk - Walat (62. Sierżęga), Borowczyk (80. Wójcik), Łanucha - Zarzyka.

Stal: Krzanowski - Kruszyński, Kokoć, Węgrzyn, Faka - Mroczka, Adamiak (75. Sobolak), Damian Niemczyk (56. Tabisz), D. Kurowski - Sieradzki (60. Łuczka), S. Kurowski (70. Daniel Niemczyk)

Sędziował: Łukasz Strzępek z Rzeszowa. Żółte kartki: Policht - Damian Niemczyk, Adamiak, Ciołek (rezerwowy), Kruszyński, Mroczka. Widzów: 300 (70 z Sanoka).

źródło: własne / stalsanok.com.pl / partyzant54.futbolowo.pl