2012-05-26 18:26:07

Stal Nowa Dęba wygrała z Żurawianką

Piłkarze Stali Nowa Dęba wygrali 3-2 z Żurawianką Żurawica w meczu 27. kolejki IV ligi podkarpackiej.

Stal Nowa Dęba szybko wyszła na dwubramkowe prowadzenie i nic nie zapowiadało, że będzie miała problemy ze zwycięstwem w tym meczu.

Pierwsze gole dla gospodarzy zdobyli Piotr Marut i Paweł Krzemiński.

Chwilę przed przerwą kontaktowego gola dla Żurawianki Żurawica zdobył Grzegorz Gierczak, a kilku minut po rozpoczęciu drugiej połowy ten sam zawodnik doprowadził do wyrównania.

Autorem zwycięskiego trafienia dla Stali był Kamil Serafin, który wpisał się na listę strzelców w ostatniej minucie gry.

STAL NOWA DĘBA - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 3-2 (2-1)
Bramki: Marut (5), Krzemiński (21), K. Serafin (90) - Gierczak 2 (45, 48)

Stal: Kotrych - Wydro, Milanowski, Rożnowski (59. Nowak), Horodeński - Diektiarenko (64. Rachwał), K. Serafin, S. Serafin, Warzocha - Marut, Krzemiński (72. Pogoda).

Żurawianka: Wiśniowski - K. Banaś, Bąk, Szczęsny, Gorczyca - Biały, Gręda (70. Barszczak), Tyrawski - Dmitrzyk (84. Horodecki), Gierczak.

Sędziował: Paweł Mokrzycki z Mieleca. Żółta kartka: Bąk,

źródło: własne / zurawianka.vt.pl