2012-05-20 16:05:14

Nieudana pogoń Karpat Krosno

Karpaty Krosno przegrały na własnym stadionie z liderem III ligi lubelsko-podkarpackiej Avią Świdnik 2-3.

Goście ze Świdnika prowadzili do przerwy już 0-2 po golach Łukasza Gizy i Bartłomieja Mazurka.

Tuż po wznowieniu gry kontaktową bramkę dla Karpat Krosno strzelił Bartłomiej Buczek.

Ten sam zawodnik kilka minut później doprowadził do wyrównania dając gospodarzom szansę na korzystny rezultat.

Gracze Avii nie rezygnowali jednak z walki o pełną pulę, co w końcu przyniosło im trzecią bramkę.

Po strzale Rusłana Maidana Piotr Hajduk sparował piłkę na słupek. Ta niefortunnie odbiła się w taki sposób, że trafiła jeszcze krośnieńskiego bramkarza w plecy i... wpadła do siatki.

KARPATY KROSNO - AVIA ŚWIDNIK 2-3 (0-2)
Bramki: Buczek (46, 51) - Giza (31), Mazurek (35), Hajduk (83-samob.)

Karpaty: Hajduk - Tomkiewicz (46. Honkisz), Chmielowski, Łukaczyński, Włodarski - Mikulec (61. Korzeniowski), Kozieł, Fydrych (80. Pęcak), Woźniak (71. Meier) - Radulj, Buczek

Avia: Gieresz - Bednarek, Paluszek, Maciejewski, Kubiak - Pranagal, Tarkowski (79. Maidan), Rusiecki (79. Kucharzewski), Mazurek (87. Grzegorczyk) - Majewski (80. Sadło), Giza

Sędziował: Gerard Żurawski z Rzeszowa. Żółte kartki: Fydrych - Sadło. Widzów: 400.

źródło: własne / karpatykrosno.net