2012-05-20 15:35:33

Łatwe zwycięstwo Polonii Przemyśl w Białej Podlaskiej

Piłkarze Polonii Przemyśl sprawili swoim fanom miłą niespodziankę wygrywając w meczu wyjazdowym z Podlasiem Biała Podlaska 3-0.

Poloniści wyszli na prowadzenie po dziesięciu minutach gry, kiedy to rzut karny na bramkę zamienił Krystian Kazek.

Chwilę później na 2-0 podwyższył niezawodny ostatnio Ukrainiec Ołeksandr Rozman.

Ten sam zawodnik strzelił jeszcze jedną bramkę, tuż po rozpoczęciu drugiej połowy.

Wyjazdowa wygrana zwiększa szansę Polonii na utrzymanie w grodzie trzecioligowców. Dzięki zwycięstwu przemyślanie choć na chwilę opuścili strefę spadkową (w niedzielę wyprzedziła ich Stal Sanok).

PODLASIE BIAŁA PODLASKA - POLONIA PRZEMYŚL 0-3 (0-2)
Bramki: Kazek (10-karny), Rozman (19, 46).

Podlasie: Wasiluk - Mirończuk, Adamiuk, Komar, Kacik - Sobiczewski, Maksymiuk, Jesionek, Sawtyruk (74. Kondratienko) - Gawroński, Hołoweńko

Polonia: Cisek - Barszczak, Sobol, Jaroch, Smaluch - Sokil, Kazek, Gwóźdź (90. Kwolik), Riabyj -Rozman, Romaniuk (62. Wanat)

Sędziował: Michał Ziemba z Rzeszowa. Żółte kartki: Adamiuk - Romaniuk. Widzów: 800

źródło: własne / mkspolonia.pl / biala24.pl