2012-05-12 16:30:05

sparing: Korona Kielce - Stal Stalowa Wola 2-0

Piłkarze Stali Stalowa Wola rozegrali mecz sparingowym z grającą w T-Mobile Ekstraklasie Koroną Kielce. Podkarpacki zespół przegrał 0-2.

"Stalówka" wykorzystała pauzę w 31. kolejce rozgrywek II ligi wschodniej i rozegrała sparing. Rywalem graczy Mirosława Kality była ekstraklasowa Korona Kielce.

Zespół ze Stalowej Woli walczył ambitnie, ale przegrał 0-2. Gole zdobyli Paweł Kaczmarek (z rzutu karnego) i Grzegorz Lech.

KORONA KIELCE - STAL STALOWA WOLA 2-0 (0-0)
Bramki: Kaczmarek (63-karny), Lech (70)

Korona: (I połowa) Małkowski - Golański, Malarczyk, Staňo, Gołębiewski - Korzym, Jovanović, Lenartowski, Łuczak - Kiełb, Sá. (II połowa) Pilarz - Bąk (55. Papka), Kijanskas, Kiercz, Zawłocki - Kaczmarek, Michalski (64. Bąk), Lech, Kal - Jamróz, Fernando Sá

Stal: (I połowa) Dydo - Demusiak, Czarny, Lewandowski, Cebula - Piątkowski, Skórski, Radawiec, Fabianowski, Getinger - Widz. (II połowa) Wołoszyn - Kocój, Czarny, Żmuda, Demusiak - Komada, Horajecki, Skórski, Gęśla, Piątkowski - Białek. Grali także: Ufnalewski, Radawiec, Getinger

źródło: własne / 90minut.pl