2012-05-06 18:55:23

Igloopol wyrwał remis w Nisku

Po niezwykle zaciętym spotkaniu piłkarze Sokoła Nisko zremisowali z Igloopolem Dębica 3-3.

Gospodarze wyszli na prowadzenie po golu Waldemara Kurasiewicza. Jeszcze przed przerwą na 2-0 podwyższył Krzysztof Jabłoński.

W drugiej połowie obudzili się goście i w zaledwie pięć minut odrobili straty. Bramki dla Igloopolu Dębica zdobyli kolejno Kamil Adamczak i Piotr Mikulski (z karnego).

Piłkarze Sokoła Nisko jednak nie dali za wygraną i kilka minut później znów cieszyli się z prowadzenia po bramce Marcina Szesera z rzutu wolnego.

Goście odpowiedzieli bardzo szybko trafieniem Damiana Sochy i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

Więcej informacji wkrótce.

SOKÓŁ NISKO - IGLOOPOL DĘBICA 3-3 (2-0)
Bramki: Kurasiewicz (23), Jabłoński (39), Szeser (79) - Adamczak (66), Mikulski (71), Socha (82)

Sokół: Kielarski - Szpyra (46. Tabaka), Słowik, Drabik, Wojtak (70. Maczuga) - Dyba (46. Stąporski), Szewc, Bednarz, Kurasiewicz - Szeser, Jabłoński

Igloopol: Psioda - Socha, Syguła, Mikulski, Wójcik - Stefanik (55. Mitan), Rokita, Halz, Machnik - Adamczak, Mitręga

Sędziował: Rafał Zaremba z Krosna. Żółte kartki: Wojtak, Drabik, Bednarz - Wójcik. Widzów: 100

źródło: własne