2012-05-06 12:53:00

Czarni Jasło zremisowali z Pogonią Leżajsk

Piłkarze Czarnych Jasło zremisowali z Pogonią Leżajsk 2-2 w dzisiejszym meczu 24. kolejki IV ligi.

Pierwsi do siatki trafili gracze Pogoni Leżajsk, którzy wyszli na prowadzenie po golu Piotra Bubiłka w 15. minucie meczu.

Chwilę później było już 1-1, a strzelcem wyrównującej bramki był Tomasz Dziobek.

Jeszcze przed przerwą Czarni Jasło wyszli na prowadzenie, a autorem gola był najlepszy strzelec drużyny Dawid Cempa.

Wyrównującą bramkę dla Pogoni zdobył w 72. minucie spotkania doświadczony Artur Lebioda.

Mimo straty punktów Czarni powiększyli przewagę nad Orłem Przeworsk i Resovią II Rzeszów, które przegrały swoje mecze.