2012-05-05 18:56:00

Siarka Tarnobrzeg zremisowała z Partyzantem

Podobnie jak w trzech ostatnich pojedynkach Siarki Tarnobrzeg z Partyzantem Targowiska i tym razem padł wynik remisowy.

Podopieczni Michała Szymczaka byli bardzo bliscy zwycięstwa, ale ostatecznie muszą zadowolić się remisem. Po zaciętym meczu zremisowali z Partyzantem Targowiska 2-2.

Pierwszego gola dla Siarki Tarnobrzeg zdobył Damiel Beszczyński w 10. minucie meczu. Goście odpowiedzieli trafieniem Sylwestra Sikorskiego i było 1-1.

Kilka minut po wyrównujacym golu losy meczu odmienić mógł Kamil Walaszczyk, ale piłkarzy Partyzanta nie wykorzystał rzutu karnego.

Jeszcze przed przerwą gola dla gospodarzy zdobył Bartosz Madeja i Siarka prowadziła 2-1.

Kiedy już wydawało się, że trzy punkty zostaną w Tarnobrzegu bramkę wyrównującą dla gości zdobył Tomasz Walat.

SIARKA TARNOBRZEG - PARTYZANT TARGOWISKA 2-2 (2-1)
Bramki: Beszczyński (10), Madeja (45+2) - Sikorski (37), Walat (90)

Siarka: Ćwiczak - Bażant (75. Kwieciński), Beszczyński, Jakubiec, Łuczakowski - Madeja (80. Łukawski), Kuranty, Hynowski (46. Jakubowski), Kabata - Wolan (85. Rożek), Korzępa

Partyzant: Krawczyk, Płonka (75. Walat), Policht, Zych, Zajdel, Nikody (84. Gilanski), Sierżęga (70. Wójcik), Świechowski, Walaszczyk, Sikorski, Zarzyka

Sędziował: Grzegorz Stęchły z Jarosława. Żółte kartki: Beszczyński - Policht, Sierżęga, Sikorski, Zarzyka. Widzów: 750.

źródło: własne / Echo Dnia