2010-02-17 16:02:49

sparing: Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl 1-1

Dziś w Dukli przygotowująca się do rundy wiosennej III-ligowa drużyna Karpat Krosno rozegrała mecz sparingowy z IV-ligową Polonią Przemyśl.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1. W końcówce meczu Sławomir Sienicki zdobył drugą bramkę dla "biało - niebieskich", ale nie została ona uznana przez sędziego.

KARPATY KROSNO - POLONIA PRZEMYŚL 1-1 (1-0)

Bramki: Buczek 18' - Horzow 61'

Karpaty (I połowa): Hajduk - Gąsiorek, Prach, Łukaczyński, Włodarski - Drąg, Majcher, Mroczka, Sedlaczek - Buczek, Szymański.

Karpaty (II połowa): Korbecki - Drąg, Gonet, Gąsiorek, Śliwiński - Moroń, Sico, Fydrych, Hanson - Koncewicz, Sienicki.

Polonia: Król - M. Kubas, Gawlik, Załoga, Harłacz - Kot, Gwóźdź, Kazek, G. Kubas - Gosa, Horzow oraz Fedorjuk.

źródło: karpatykrosno.net / Sportowe Tempo